ارسال بار به تمام مناطق ایران

 

آرشیدا طب با توجه به سال ها تجربه در راستای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مشتریان عزیز، برای ارسال محصولات و سفارشات شما عزیزان از سریع ترین و ایمن ترین روش های حمل و نقل و جابجایی استفاده می کند. مسلم است عزیزانی که در شهرهای تهران و کرج هستند، سریع تر از باقی دوستان می توانند سفارش خود را دریافت کنند.

ارسال بار توسط آرشیدا طب اصولا 72 ساعت پس از  زمان نهایی شدن سفارش‌ها انجام می گیرد و اقلام درخواستی و سفارش داده شده به سیستم حمل و نقل تحویل داده می شود. سیستم تحویل فوری برای  بسیاری از اقلام خود استفاده می‌کند. البته توجه داشته باشید که گاهی اوقات امکان دارد به دلیل حجم بالای سفارش‌ها یا در برخی ایام خاص مانند نیمه دوم اسفندماه یا روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، تحویل مرسوله‌ها با تاخیر مواجه می شود. مجموعه آرشیدا طب در تلاش است که مشکلات احتمالی را در این بازه‌های زمانی برطرف کند. بدیهی است که  همکاری و همیاری مشتریان محترم می تواند کمک شایانی به ما در ارائه خدمات بهتر داشته باشد.

ارسال بار

در هر شهر بسته به موقعیت جغرافیایی و مکانی، ارسال بار کمی متفاوت می‌شود و زمان تحویل تغییر می کند. در مواردی که مشتریان، ارسال سفارش از طریق پست پیشتاز یا اکسپرس را انتخاب می‌کنند، هزینه ارسال با تعرفه مصوب اداره پست محاسبه می‌شود. البته در مواردی که سفارش شامل محصولات مایع مانند اسانس‌ها باشد، استفاده از این روش امکان‌پذیر نبوده و سیستم حمل دیگری را باید انتخاب کنید.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون خیابان، پارک و مانند آن امکان‌پذیر نیست. مشخصات فرد تحویل‌گیرنده یا مجموعه تحویل‌گیرنده باید مشخص و واضح باشد. در موارد مختلف که نیاز به استعلام و تغییرات در نوع سفارش است، شما می‌توانید با مجموعه آرشیدا طب از طریق شبکه‌های اجتماعی یا تلفن‌های مجموعه تماس حاصل فرمایید. کارشناسان فنی و تیم ارسال بار مجموعه، آماده ارائه خدمات مرتبط در راستای حفظ سیاست مشتری‌مداری مجموعه هستند.