بازگشت کالا در آرشیدا طب

آرشیدا طب به‌عنوان یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی عرضه‌کننده تجهیزات پزشکی توانسته است که با عرضه محصولات اینترنتی با کیفیت، جایگاهی ویژه بین دیگر فروشندگان پیدا کند. همچنین تنوع محصولات ارائه شده در آرشیدا طب سبب شده است که طیف وسیعی از مشتریان و تولیدکنندگان به سمت خرید تجهیزات پزشکی از آرشیدا طب روی بیاورند. خوشبختانه ما توانسته‌ایم که با ارائه محصولات با کیفیت و مرغوب رضایت خریداران را به خود جلب کنیم و در این زمینه به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کرده‌ایم.

شرایط عودت محصولات

تمامی تجهیزات و محصولات ارائه شده در آرشیدا طب از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. قبل از ارسال لوازم و تجهیزات پزشکی همکاران ما آنها را به طور کامل چک می‌کنند و مورد بررسی قرار می‌دهند. از همین رو نیز ما می‌توانیم با اطمینان بگوییم که این نوع تجهیزات هیچ‌گونه نقص فنی و مشکلی ندارند. اما در صورت بروز مشکلات زیر می‌توانید با هماهنگی با واحد مربوطه نسبت به عودت کالاهای خریداری شده اقدام کنید.

  • اگر بین کالاهای ارسال شده و کالاهای هماهنگ شده مغایرتی وجود داشته باشد.
  • درصورتی‌که تجهیزات پزشکی ارسالی دچار نقص یا خرابی باشند.
  • همچنین درصورتی‌که تاریخ انقضای محصولات ارسال شده گذشته باشد.

بعد از مطمئن شدن از این موضوعات، آن را با واحد پشتیبانی و مسئول مربوطه در میان بگذارید. کارشناسان ما پس از بررسی‌های لازم، در مورد شرایط عودت کالا اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام خواهند داد. ناگفته نماند که برای تمامی شرایط فوق مشتریان محترم از باز کردن یا مصرف کالاها جدا خودداری کنند.